• Lietuvos jaunimo čempionė
  • Lietuvos čempionė
  • Latvijos čempionė
  • Daugkartinis V-os FCI grupės rezervinis nugalėtojas

Ice T’oshka Eskimoski Domek

LytisPatelė
VeislėSibiro haskis
SpalvaAuksinė / balta / pilka
Gimė2005 10 28
Mirė2013 06 12
MamaCassandra de Ciukci
TėvasShapali de Ciukci
AkysŠvarios (Sertifikuota)
KlubaiA/A
Alkūnės0/0

Apie Tosią

Pirmoji mūsų šeimos kalytė, gimusi 2005-10-28. Ji atvažiavo pas mus kaip būsima žaidimų draugė Šafranui ir nuo pat pirmų akimirkų užkariavo mūsų širdis. Tokio linksmo, išdykusio, visur ir visada siekiančio lyderiauti, bet taip pat nepaprastai meilaus augintinio mums iki tol neteko turėti.

Tosia visuomet kupina energijos, kuri tiesiog liete liejasi per kraštus tiek namie, tiek kinkinyje (kinkoma visad su didžiausiu entuziazmu veržiasi dirbti!), tiek ringe. Be galo mėgsta būti dėmesio centre, netgi ima atrodyti, jog specialiai taikosi pakliūti į kadrą – ir dar pačia gražiausia poza! Savo meilumu pamalonina gyvūnų mylėtojus. Savo nuotaikingumu užkrečia visus aplinkinius žmones ir šunis. Net prie kartu gyvenančio katino pribėgusi kviečia šį nebe tinginiauti, o džiūgauti drauge. Būdama gudri kaip laputė (netgi klastinga!), vis ima ką ir apgauna. O paskui, žinoma, jaučiasi labai patenkinta savimi. Ji visada tokia. Ne veltui Tosia yra viso kinkinio vairas, alfa kalė.

Tosios tėvas yra Shapali de Cuikci. Jis atvyko į Lenkiją iš žinomo Ispanijos veislyno De Ciukci Siberians. Šapali pedigree yra daug žinomų šunų. Jo tėvo vardas yra Vermont de Ciukci – puikus ispanų patinas su puikiu pedigree. Šapali senelis yra Innisfree’s ICE-T – legendinis Multi Ch, žinomas ir išstatinėtas visame Pasaulyje… Amerikoje, Europoje, Azijoje…visur jis buvo geriausias. Jis vienas iš tų šunų, kurie pateko į Sibiro haskių istorijos puslapius. 1998 metais Europoje (Helsinkyje) vyko Pasaulinė šunų paroda, kur jis užėmė 5-ąją vietą Pasaulio nugalėtojo kategorijoje. Jis aplankė daug puikių veislynų, palikdamas juose daug nuostabių šuniukų. Šapali motina yra A Grip In A Movie Star italų raudonai balta kalytė, žinoma kaip puiki veislės atstovė, paliekanti puikius palikuonius – pažvelkite į Šapalį!

O Šapali senelė Karnovanda’s Belleek yra kito puikaus amerikos šuns Karnovanda’s Ezekiel, kuris yra sūnus Ch Karnovanda’s Born of The Fourth, palikusio daugybę tituluotų palikuonių, duktė. Iš motinos pusės Karnovanda’s Bellek yra Innisfree’s ICE-T anūkė. Tosios motina yra Cassandra de Cuikci. Ji atvyko į Lenkiją 2002 03 18, būdama 3 mėnesių amžiaus. Ji turi Lenkijos Ch titulą bei yra daugkartinė BOB nugalėtoja. Taip pat ji yra II BIS Kielce 2003. Kassandros tėvas taip pat yra Innisfree‘e ICE-T.

2013-06-12 Tosia paliko šį pasaulį. Esame dėkingi likimui už praleistas kartu akimirkas. Ilsėkis ramybėjė mūsų Tosyte, kol susitiksime vėl.


Fotogalerijos

Foto galerija

Foto galerija


Pedigree

Parents

Grandparents

3th

4th

Sir:

Shapali de Ciukci
INT/PL/RU/RKF CH

Vermont De Ciukci
AM/INT/IT/SLOV CH
Innisfree’s Ice-T
AM/CAN/ASIAN CH
Innisfree’s Mastercard
CH
Innisfree’s Marquessa
CH
Karnovanda’s Belleek
CH
Karnovanda’s Ezekiel
CH
Karnovanda’s Tea La Sno Dreams
A Grip In A Movie Star
SK CH
Tawny Reflection Dark Elfo Florien
Anjuski
Pink Poppy Msked Heart Throub
Black Sasha

Dam:

Cassandra de Ciukci
PL JCH/PL CH

Innisfree’s Ice-T
AM/CAN/ASIAN CH
Innisfree’s Mastercard
CH
Innisfree’s Tradewind
BISS AM/CAN CH
Innisfree’s Chandalar Sage
CH
Innisfree’s Marquessa
CH
Innisfree’s Benchmark
AM/CAN CH
Bundas Boston Black Beauty
Kristari’s Red Wolfie Kristari’s Firechief O’Tahluu
CGC
MBIS/BISS AM/CAN CH
Innisfree Fire And Frost
CGC
MBIS/MBISS AM/CAN CH
Kristari’s Erlene
CH
Sekene Kristari Spending Spree
CAN CH
Innisfree’s Mastercard
CH
Sekene’s Sweetheart

Top.HostIN.lt :: Lankomumo skaitiklis, statistika, projektų TOP`as! Lankomumo statistika Lankomumo statistika

2004 - 2023 © POLIARINĖ ARKTIKA - SIBIRO HASKIŲ VEISLYNAS | TALPINIMAS IR ADMINISTRAVIMAS: HOSTIN.LT
3D kalvė :: Viskas apie 3D spausdinimą Kalnų kelionių klubas