Apie mus

Sveiki! Esu Elina ir noriu Jums pristatyti savo Sibiro haskių veislyną „Poliarinė arktika”.

Savo vaikystės atostogas aš paprastai leisdavau pas senelę kaime, nuostabioje Labanoro girioje. Mane supo nepaliesta gamta…paukščiai, laukinio miško žvėrys ir žinoma naminiai gyvūnai. Ten aš mokiausi visa tai mylėti ir ten visa tai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Vėliau tai turėjo įtakos renkantis biologijos-genetikos mokslus Vilniaus universitete. Visą gyvenimą mane supo naminiai gyvūnai – katinai, paukščiai ar šunys. Kažkada mano aistra buvo Persų veislės katinai, vėliau aš susidomėjau Azijos aviganiais. Tačiau 2004 metai, kada pirmą kartą pamačiau Sibiro haskių veislės šuniuką – aš supratau, kad būtent ši veislė yra „mano”.

elina

elina

elina

Visą savo laisvą laiką aš praleidžiu su šunimis bei gilindamasi į veislės subtilumus. Sibiro haskis. Kuo daugiau sužinau apie veislę, tuo labiau ji mane žavi. Ypatingai suteikia man daug teigiamų emocijų praktinis veisimas, kur galima pritaikyti genetinį mąstymą. Aš žinau – tai manyje liks visam gyvenimui.

Per labai trumpą laiką mūsų veisimo šunys pasiekė puikių rezultatų. Turi tokius titulus kaip Jungtinės Karalystės čempionas, Rusijos ir RKF, Kazachstano, Azerbaidžiano, Grand Armėnijos, Grand Gruzijos, Grand Azerbaidžiano, Kaukazijos, Juodkalnijos, Grand Juodkalnijos, Balkanų, Uzbekistano, Tailando, Kirgizstano, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltijos, Slovėnijos, Lenkijos ir C.I.B. INTER čempionai. Top sibiro haskių veislės šuniukas Anglijoje 2015 bei Top sibiro haskių veislės šuo Anglijoje 2012. Daugkartiniai veislės, grupės bei parodų nugalėtojai. Puikiai pasirodo Pasaulinio lygio parodose. Taffy yra Europos geriausias šuniukas veislėje’2011, VICE PASAULIO JAUNIMO čempionė’2012, VICE EUROPOS čempionė’2015, Chispa yra laimėjusi 2010 metais Pasaulinėje parodoje klasę ir yra pirmas lietuviško veisimo INTER CH! Chispa yra mama 19 čempionų! Jos dukra Taffy yra antras lietuviško veisimo INTER CH! Taffy sesers Mont ir Heepo sūnus Gjel Gamekeeper yra Junior WORLD CHAMPION bei geriausias veislės atstovas Best of Breed 2014 Pasaulinėje parodoje! Tikimės kad ir toliau mūsų veisimo šunis lydės sekmė!

Visų šiame puslapyje esančių nuotraukų nebūtų be Vytenio MažeikosSvetlanos ValujevosInesos Čekolis-Ščiočinos bei Miglės Narbutaitės. Labai ačiū už mums skirtą savo laiką ir už tokias nuostabias nuotraukas.

Sveiki atvykę!

Elina

elina

elina

elina

Top.HostIN.lt :: Lankomumo skaitiklis, statistika, projektų TOP`as! Lankomumo statistika Lankomumo statistika

2004 - 2023 © POLIARINĖ ARKTIKA - SIBIRO HASKIŲ VEISLYNAS | TALPINIMAS IR ADMINISTRAVIMAS: HOSTIN.LT
3D kalvė :: Viskas apie 3D spausdinimą Kalnų kelionių klubas